Dołącz do nas

Ogólne Ruszyła akcja Centra Mocy. Sprawdź stan swojego akumulatora.

30-10-2018

Ruszyła akcja Centra Mocy. Sprawdź stan swojego akumulatora.

Do zimy warto się przygotować! Wiedzą o tym kierowcy, do których na pewno się zaliczasz, wie też o tym Adam Klimek, który towarzyszy nam w piątej już edycji akcji Centra Mocy.

O tym, czym są Centra Mocy dowiesz się m.in. z filmu, w którym Adam Klimek w towarzystwie eksperta z firmy Exide – Krzysztofa Najdera, tłumaczy zasady realizowanej właściwie diagnostyki akumulatorów i przedstawia sposoby na to, jak takie badanie – choć w ograniczonym zakresie – samemu przeprowadzić.

 

Najlepiej jednak zdecydować się na bardziej profesjonalny przegląd i odwiedzić Centrum Mocy, w którym poznasz dokładnie stan swojego akumulatora.

Badanie wykonywane jest bezpłatnie w jednym z kilkuset Centrów Mocy w całej Polsce i realizowane jest w miejscach, które zajmują się nie tylko dystrybucją akumulatorów, ale też ich specjalistyczną diagnostyką, z wykorzystaniem odpowiedniego testera.    

Centra Mocy - TEST

Wynik badania otrzymasz w postaci naklejki na akumulatorze. Nie jest to jednak jedyna korzyść Twojego udziału w akcji. Dodatkowo, dostaniesz również rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

Zapraszamy do Centrów Mocy na bezpłatny przegląd każdego akumulatora!

 

Centra Mocy - plakatKomentarze