Wróć na górę
Wystartowała kolejna edycja Publicznej Kampanii Edukacyjnej „Włącz ekomyślenie”!
29
10.2018

Wystartowała kolejna edycja Publicznej Kampanii Edukacyjnej „Włącz ekomyślenie”!

Z czego zbudowany jest akumulator, jak działa, od czego zależy jego wybór, jak wygląda recykling i z czym wiąże się wymiana? By znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, obejrzyj filmy z udziałem Adama Klimka i eksperta z Exide, Krzysztofa Najdera.

Chcesz wiedzieć, z czego zbudowany jest akumulator, jak działa, od czego zależy jego właściwy wybór, wreszcie – jak wygląda jego recykling i z czym wiąże się jego wymiana? By znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, obejrzyj filmy  z udziałem Adama Klimka i eksperta z firmy Exide, Krzysztofa Najdera.

Razem z nimi odkryjesz sposób na to, jak zwiększyć żywotność swojego akumulatora i poznasz zasady ekologicznego działania. Wszystko to z myślą o ochronie środowiska naturalnego i w celu zwiększenia świadomości na temat bezpiecznego użytkowania akumulatorów w Polsce.

Filmy stworzone zostały na potrzeby Publicznej Kampanii Edukacyjnej „Włącz ekomyślenie”, realizowanej przez firmę Exide. Wszystkie mają charakter edukacyjny i w przystępny sposób tłumaczą każdemu kierowcy, jak odpowiedzialnie postępować z akumulatorem.