Wróć na górę

Znajdź odpowiedni akumulator!

W kilku krokach dobierz najbardziej
optymalny akumulator do swojego pojazdu!

Pomimo, że pojawia się coraz więcej pojazdów hybrydowych i elektrycznych, jeszcze przez wiele lat głównym elementem rynku wtórnego będą standardowe akumulatory kwasowo-ołowiowe. Duża liczba i różnorodność konwencjonalnie napędzanych pojazdów oznacza zmaganie się z wyborem właściwych części zamiennych spośród ogromnej liczby dostępnych. Wymaga to także ciągłego analizowania zapotrzebowania energetycznego pojazdów i dopasowywania akumulatorów do różnych układów napędowych – w tym dobierania odpowiednich technologii, takich jak AGM czy EFB.

Wyszukiwarka akumulatorów online ułatwi Ci szybki dobór odpowiednich akumulatorów, dopasowując je do pojazdów znajdujących się w obszernej bazie zastosowań, takich jak: samochody osobowe, motocykle oraz skutery śnieżne i wodne.

Zalecenia dotyczące montażu i wszelkie instrukcje zawarte w wyszukiwarce akumulatorów mają jedynie charakter informacyjny.
Exide Technologies dokłada wszelkich starań, aby prezentować dokładne informacje. Są one jednak zbierane we współpracy z zewnętrznymi dostawcami danych i dlatego Exide Technologies nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładne zalecenia. Pamiętaj – zawsze sprawdzaj specyfikację oryginalnego akumulatora.