Wróć na górę

Znajdź odpowiedni akumulator!

Znajdź odpowiedni akumulator!
W kilku krokach dobierz optymalny akumulator do swojego pojazdu!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie akumulatora?

Rozważasz, na co zwrócić uwagę przy zakupie akumulatora? To zrozumiałe. Mimo faktu, iż na ulicach pojawia się coraz więcej pojazdów hybrydowych i elektrycznych, jeszcze przez wiele lat głównym elementem rynku wtórnego będą standardowe akumulatory kwasowo-ołowiowe. Duża liczba i różnorodność konwencjonalnie napędzanych pojazdów oznacza zmaganie się z wyborem właściwych części zamiennych spośród ogromnej liczby dostępnych. Wymaga to także ciągłego analizowania zapotrzebowania energetycznego pojazdów i dopasowywania akumulatorów do różnych układów napędowych – w tym dobierania odpowiednich technologii, takich jak AGM czy EFB.

Jakie akumulatory są w naszym katalogu? Użyj wyszukiwarki!

Zastanawiasz się, jakie akumulatory są najodpowiedniejsze do samochodów osobowych? Jaki akumulator kupić do samochodu z dieslem, a może do konkretnej marki, np. Ford?
Wyszukiwarka akumulatorów online ułatwi Ci szybki dobór odpowiednich akumulatorów, dopasowując je do pojazdów znajdujących się w obszernej bazie zastosowań, takich jak: samochody osobowe, motocykle oraz skutery śnieżne i wodne. Dzięki naszej wyszukiwarce kwestia jak dobrać akumulator samochodowy do silnika diesla przestaje być dylematem. Wystarczy podać wskazane przez nas parametry, a łatwe w obsłudze narzędzie internetowe w kilku krokach pozwoli na trafny dobór urządzenia optymalnego dla Twojego pojazdu.

Zalecenia dotyczące montażu i wszelkie instrukcje zawarte w wyszukiwarce akumulatorów mają jedynie charakter informacyjny.

Exide Technologies dokłada wszelkich starań, aby prezentować dokładne informacje. Są one jednak zbierane we współpracy z zewnętrznymi dostawcami danych i dlatego Exide Technologies nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładne zalecenia. Pamiętaj – zawsze sprawdzaj specyfikację oryginalnego akumulatora.