Wróć na górę

Strefa Motocykla

Masz motocykl lub skuter i szukasz dla niego najlepszego akumulatora na rynku?

Z firmą Exide w prosty i szybki sposób wybierzesz produkt najwyższej jakości i najbardziej efektywny. Wystarczy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki i podać podstawowe parametry swojego jednośladu, by znaleźć optymalny, dedykowany mu akumulator.  

Co zyskasz, stawiając na akumulatory z gamy Motorbike&Sport marki Exide? To nie tylko produkty, których klasę i zaawansowanie technologiczne gwarantuje globalny dostawca rozwiązań z zakresu magazynowania energii dla transportu i przemysłu. To również niezawodność, którą buduje zaangażowanie we wsparcie produktowe i sponsoring światowej klasy sportowców! 

Przykład? Proszę bardzo! Firma Exide Technologies podpisała właśnie kontrakt sponsorski z zespołem Intact GP na motocyklowy sezon mistrzostw świata w grupie Moto2. Celem takiej decyzji jest nie tylko wsparcie finansowe, ale też technologiczne, w postaci ultralekkich akumulatorów Exide Li-Ion czy odpornych na całkowite rozładowanie akumulatorów Exide Gel.

Szukając tego, co najlepsze dla swojego jednośladu, postaw więc na sprawdzone, bezpieczne i – co potwierdzają eksperci – niezawodne produkty marki Exide! Dobierz akumulator do swojego pojazdu – wyszukiwarka akumulatorów.