Wróć na górę
Akumulatory Centra i Exide w sprzedaży premiowej – WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021
31
08.2021

Akumulatory Centra i Exide w sprzedaży premiowej – WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021

1 września startuje nowa odsłona akcji pakietowej Exide „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021” skierowana do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów w całej Polsce. Sprzedaż premiowa będzie trwała do 15 października, a w czasie pierwszych dwóch tygodni jej obowiązywania zakupy akumulatorów premiowane będą wyższą wartością nagród.

Punkty sprzedaży detalicznej oraz warsztaty, które chcą wziąć udział w akcji premiowej „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021”, powinny zakupić u dystrybutora Exide i zgłosić dowolny pakiet, składający się z akumulatorów Centra i/lub Exide (z wyłączeniem gamy Motorbike & Sport).

W ramach akcji dostępne są następujące wielkości (wartości) pakietów:

FLEXI – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 3000,00 zł netto; brak ograniczenia ilości faktur

MAŁY – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 4 500,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 2

ŚREDNI – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 13 500,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 3

DUŻY – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 35 000,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 4

GIGA – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 67 000,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 5

Uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy zakupią pakiet promocyjny (tzw. pakiet z plusem) do 15 września 2021 r. i zgłoszą jego zakup (wraz z dokumentem zakupu) do 30 września, otrzymają nagrody o wartości wyższej nawet o 25%.

Wszystkie pakiety zakupione od 1 września do 15 października i zgłoszone do 31 października również będą premiowane atrakcyjnymi nagrodami.

Pobierz ulotkę i regulamin >

NAGRODY

Wśród nagród znajdują się między innymi karty upominkowe Orlen, karty podarunkowe EURO oraz karty przedpłacone VISA  o wartościach od 125 złotych aż do 3750 złotych, a także zestawy akcesoriów Exide – w tym inteligentne prostowniki i testery akumulatorów, oraz urządzenia serwisowe.

WARUNKI SPRZEDAŻY PREMIOWEJ

Aby wziąć udział w akcji „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021” należy zarejestrować się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl, wypełnić elektroniczny formularz w panelu użytkownika i załączyć dowody zakupu, w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2021 r. (w przypadku pakietów z plusem – do 30 września). Po pozytywnej weryfikacji zgłaszający otrzyma wybraną nagrodę za symboliczną złotówkę.