Wróć na górę

Exide. Powering the World Forward!

Zakład EXIDE TECHNOLOGIES S.A. w Poznaniu, największy producent akumulatorów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Lider sprzedaży na rynku polskim oraz czołowy eksporter do krajów UE oraz państw Europy Wschodniej.

Oferta firmy obejmuje akumulatory marki CENTRA i EXIDE do pojazdów osobowych, w tym z systemem Start-Stop, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, motocykli, łodzi i kamperów.

Koncern EXIDE TECHNOLOGIES (www.exide.com) jest globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie zmagazynowanej energii elektrycznej dla rynków transportowych i przemysłowych. 130 lat innowacji technologicznych EXIDE, w połączeniu z działalnością prowadzoną w ponad 80 krajach, umożliwia firmie dostarczanie najlepszych produktów, będących odpowiedzią na aktualne i przyszłe zapotrzebowania energetyczne na świecie. EXIDE produkuje i przetwarza szeroką gamę produktów dla transportu, zasilania sieciowego i motoryzacji. Dostarcza akumulatory i systemy magazynowania energii, a także specjalistyczne aplikacje dla wielu branż, m.in.: rolnictwa, motoryzacji (do elektrycznych, lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych), żeglugi, logistyczno-transportowej, przemysłu obronnego, górnictwa, sportów wyczynowych, kolei, do systemów ochrony i bezpieczeństwa, rynku telekomunikacyjnego, do zasilania awaryjnego (UPS).

EXIDE Powering the World Forward – historia i pełen rozmachu rozwój firmy, w połączeniu z bliską jej mentalnością start-upa, sprawiają, że jest najlepszym partnerem dla klientów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko dostawcy akumulatorów.