Dołącz do nas

Inteligentne prostowniki Exide

Inteligentne prostowniki Exide

Inteligentne prostowniki Exide

  • ładowanie dostosowane do pojemności i technologii produkcji akumulatora
  • automatyczna kompensacja temperatury
  • długi przewód zasilający
  • dodatkowe przewody do połączenia stałego
  • poręczna latarka do pracy po ciemku

Prostowniki Exide są doskonałym rozwiązaniem zaspokajającym podstawowe potrzeby jego użytkowników. Są to nowoczesne prostowniki przeznaczone do wszystkich typów akumulatorów. Charakteryzują się całkowitą automatyzacją i łatwością obsługi – wystarczy podłączyć akumulator do ładowania, a prostownik sam zrobi resztę. Wbudowany kompensator temperatury dostosowuje moc ładowania do temperatury otoczenia i chroni przed przegrzaniem. Odpowiednie do większości akumulatorów stosowanych w pojazdach – w samochodach, motocyklach i pojazdach rekreacyjnych. Prostowniki posiadają funkcję ochrony przeciwiskrowej oraz zabezpieczenie na wypadek nieprawidłowego podłączenia i usterki akumulatora.

 

Exide 12/3.8

Exide 12/3.8 

Prostownik 12/3.8 Exide (12 V; 3,8 A) jest mały, ale bardzo skuteczny. Nadaje się do motocykli, kosiarek oraz innych pojazdów lub urządzeń z akumulatorem 12 V. Może być stosowany do akumulatorów do 75 Ah. W zestawie znajduje się dodatkowy kabel.

Exide 12/5.5

Exide 12/5.5 

Prostownik 12/5.5 Exide (12 V; 5,5 A) jest idealny do podstawowych potrzeb, nowoczesny i działa ze wszystkimi rodzajami akumulatorów do 85 Ah. Można go także używać do ładowania konserwacyjnego większości akumulatorów w samochodach i pojazdach rekreacyjnych. W zestawie znajduje się dodatkowy kabel.

Exide 12/7

Exide 12/7

Prostownik 12/7 Exide (12 V; 7 A) jest wydajny i nowoczesny – to idealny wybór, jeśli potrzebujesz szybkiego, efektywnego i oszczędnego ładowania dowolnego akumulatora do 150 Ah.Można go również użyć do stałego zasilania lub ładowania konserwacyjnego. W zestawie znajduje się dodatkowy kabel. Panel stanu naładowania alarmuje, jeśli akumulator musi zostać naładowany.

 Exide 12/15

Exide 12/15

Prostowniki 12/15 firmy Exide (12 V; 15 A) przeznaczone są do ładowania wszystkich rodzajów akumulatorów, m.in. do pojazdów osobowych i rekreacyjnych, samochodów ciężarowych i autobusów. To idealny wybór, jeśli potrzebujesz szybkiego, wydajnego i oszczędnego ładowania dla dowolnego akumulatora do 300 Ah. Exide 12/15 może być także używany do stałego zasilania lub ładowania konserwacyjnego. W zestawie znajduje się dodatkowy kabel.

 

Katalog prostowników Exide