Dołącz do nas

Lista artykułów

 • Akumulator Exide Li-Ion w najnowszym bolidzie PolSl Racing News

  Akumulator Exide Li-Ion w najnowszym bolidzie PolSl Racing

  Zespół PolSl Racing zakończył budowę bolidu SW-02 „Quarado”, zasilanego przez superlekki i niezwykle wydajny akumulator Exide Li-Ion. Jednak ukończony bolid to nie jedyne osiągnięcie młodych konstruktorów z Politechniki Śląskiej. Akumulator litowo-jonowy znalazł także zastosowanie w drugim pojeździe stworzonym przez PolSl Racing – elektrycznym motocyklu MC-01e „Elektra”.

 • Ranking miast najbardziej przyjaznych kierowcom News

  Ranking miast najbardziej przyjaznych kierowcom

  Miasto bez fotoradarów, korków i wypadków to marzenie każdego kierowcy.  Czy na mapie Polski można znaleźć miejsce, które jest najbardziej przyjazne dla zmotoryzowanych?

 • Exide wsparł budowę bolidu Maria News

  Exide wsparł budowę bolidu Maria

  PUT Motorsport – zespół wyścigowy Politechniki Poznańskiej – zbudował kolejny, czwarty już bolid, który tym razem nazywa się Maria. Poznańskich studentów wsparł m.in. Exide, który wyposażył „Marię” w lekki i superwydajny akumulator Li-Ion.

 • Akumulatory z jeszcze dłuższym okresem Assistance! News

  Akumulatory z jeszcze dłuższym okresem Assistance!

  Wydłużył się okres obowiązywania ochrony Assistance z 2 do 3 lat akumulatorów Exide Premium i Centra Futura. Od teraz posiadacze tych dwóch modeli akumulatorów mogą korzystać z dłuższego okresu ochronnego na wypadek nagłej awarii akumulatora. Przypominamy, na czym dokładnie polega pakiet Assistance i dlaczego warto go mieć.

 • Exide kończy 130 lat. W Poznaniu obecny jest od ponad 20 lat News

  Exide kończy 130 lat. W Poznaniu obecny jest od ponad 20 lat

  Exide Technologies S.A., największy producent akumulatorów w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, świętuje 130 lat istnienia. W swojej poznańskiej fabryce produkuje akumulatory pod markami Centra i Exide – ponad 70% z nich trafia na eksport, z czego ogromna większość na motoryzacyjne rynki Europy Zachodniej.