Dołącz do nas

Lista artykułów

 • Parkowanie równoległe w 5 krokach Ogólne

  Parkowanie równoległe w 5 krokach

  Wielu kierowców jak ognia unika parkowania równoległego, nawet jeśli w najbliższej okolicy właśnie takie miejsca są dostępne. Jak pokonać obawy i dobrze wykonać ten manewr?

 • Kariera w motorsporcie – mocne strony kobiet Ogólne

  Kariera w motorsporcie – mocne strony kobiet

  Dla wielu osób motorsport to wciąż świat mężczyzn. Panuje w nim rywalizacja, niebezpieczeństwo i adrenalina. Czy kobiety mają szansę odnaleźć się w tym  świecie? Oczywiście, że tak. Siła kobiecego charakteru, jej naturalne instynkty i zachowania sprawiają, że panie startujące w wyścigach samochodowych radzą sobie doskonale. Jakie cechy wpływają na styl jazdy i umożliwiają zrobienie kariery w motorsporcie?

 • Opony, które reagują na zmianę pogody Ogólne

  Opony, które reagują na zmianę pogody

  Opony mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze. Są one jedynym punktem styku pojazdu z jezdnią, a ich głównym zadaniem jest sprawić, aby pasażerowie dotarli bezpiecznie do celu, bez względu na warunki pogodowe i drogowe. Choć dostępne obecnie na rynku opony wysokiej jakości są już niezwykle bezpieczne, zawsze jednak istnieje pole do poprawy.

 • Kamperem przez Azję Ogólne

  Kamperem przez Azję

  Andrzej i Teresa Walczakowie, podróżnicy i emeryci z Krakowa, na początku 2018 roku przebyli swoim kamperem południowo-zachodnią Afrykę. Nie poprzestali jednak na tym i ubiegły rok zakończyli kolejnym podróżniczym wyczynem. Kierunek, który obrali to Wschód. Podróżowali przez Azję kamperem niezmiennie zasilanym przez akumulatory Exide. Przedstawiamy relację z tej półrocznej podróży

 • Pięć cech dobrego kierowcy Ogólne

  Pięć cech dobrego kierowcy

  Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Co naprawdę charakteryzuje dobrego kierowcę?