Dołącz do nas

Lista artykułów

 • Włącz ekomyślenie i pamiętaj, że akumulator nie lubi majsterkowiczów! Porady

  Włącz ekomyślenie i pamiętaj, że akumulator nie lubi majsterkowiczów!

  Bardzo ważną informacją na temat akumulatora jest ta dotycząca zawartych w nim substancji chemicznych. Są one bowiem szkodliwe i potencjalnie niebezpieczne nie tylko dla nas i zamontowanych w samochodzie komponentów układu elektrycznego, ale też dla środowiska naturalnego.

 • Uwaga na dziury! Porady

  Uwaga na dziury!

  W Polsce w okresie zimowym często występują wahania temperatur w okolicach zera, co zwiększa ryzyko powstawania ubytków w nawierzchni dróg. Dlatego pod koniec  marca i na początku kwietnia, gdy na ulicach nie ma już śniegu, podczas jazdy samochodem łatwo natknąć się na dziury. Wjechanie w nie może skończyć się uszkodzeniem kół, zawieszenia czy układu kierowniczego. Jak tego uniknąć?

 • Niezwykłe kobiety w świecie motoryzacji Porady

  Niezwykłe kobiety w świecie motoryzacji

  Co łączy lusterka wsteczne, oznakowanie pasów ruchu oraz kierunkowskazy? To, że zostały wynalezione przez pomysłowe kobiety! Pionierki motoryzacji zmieniły całą branżę i przetarły szlaki kolejnym pokoleniom kierowców.

 • Miasta potrzebują nowoczesnych miejsc przesiadkowych News

  Miasta potrzebują nowoczesnych miejsc przesiadkowych

  Dobrze zaprojektowane węzły przesiadkowe mają szansę znacząco ułatwić przesiadanie się do komunikacji miejskiej, na rower lub korzystanie z carsharingu. Nowoczesne miejsca przesiadkowe mogą pełnić wiele dodatkowych funkcji, np. być przestrzenią rekreacyjną czy kulturalną.

 • Exide sponsorem motocyklowego zespołu INTACT GP News

  Exide sponsorem motocyklowego zespołu INTACT GP

  Exide Technologies, globalny dostawca rozwiązań z zakresu magazynowania energii dla transportu i przemysłu, podpisał kontrakt sponsorski z zespołem Intact GP na motocyklowy sezon mistrzostw świata w klasie Moto2, cieszących się dużym zainteresowaniem kibiców wyścigów motocyklowych i mediów.