Dołącz do nas

Polecane artykuły

 • Karawaningowa podróż przez Afrykę News

  Karawaningowa podróż przez Afrykę

  5 miesięcy i 15 tysięcy kilometrów po drogach Afryki – wyprawa Kamperem przez Świat wspierana przez Exide Technologies osiągnęła zaplanowany cel.

 • Wymiana akumulatora Eko

  Wymiana akumulatora

  Czy wiesz, że porzucanie zużytego akumulatora to łamanie prawa? Dowiedz się, gdzie oddać zużyty akumulator i jak chronić środowisko. Nasi eksperci podpowiadają też, w jaki sposób transportować akumulator w bezpieczny sposób. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który jest częścią publicznej kampanii ekologicznej Exide Technologies S.A.

 • Jak dbać o akumulator? Eko

  Jak dbać o akumulator?

  Chyba każdy kierowca doświadczył sytuacji, gdy akumulator odmawia posłuszeństwa i trzeba go doładować. Jak postępować w takiej sytuacji? Czy prostownik to dobre rozwiązanie? Jak często należy ładować nieużywane akumulatory? Jakie mogą być konsekwencje rozładowania akumulatora? Czy dobór prądu ładowania ma znaczenie? Na te i inne pytania odpowiadają eksperci Exide. Zobacz nasz film»

 • Nowa aplikacja do wyszukiwania akumulatorów marek Centra i Exide Dylematy użytkowników

  Nowa aplikacja do wyszukiwania akumulatorów marek Centra i Exide

  Nowa aplikacja do wyszukiwania akumulatorów marek Centra i Exide – od teraz jeszcze bardziej efektywna. 

 • Śmie(r)ć na drodze Ogólne

  Śmie(r)ć na drodze

  Butelki, puszki, kawałki opon, rozlany olej, a nawet meble – dziś na drodze można znaleźć prawie wszystko. Porzucone celowo, czy też przez nieuwagę, mogą spowodować utratę kontroli nad pojazdem. Albo, co gorsza, z dużą prędkością wydostać się spod opon i uderzyć w przednią szybę innego pojazdu, co może zakończyć się katastrofą