Dołącz do nas

Mobilne

Nawet najlepszy akumulator trzeba kiedyś wymienić. Problem w tym – na jaki? Technologie się zmieniają, wprowadzane są nowe rozwiązania. Skąd się dowiedzieć, jaki akumulator będzie najlepszy dla danego typu samochodu? Teraz to proste – z telefonu!

Exide Technologies S.A., wiodący producent akumulatorów samochodowych, wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kierowców, oferując mobilną wyszukiwarkę akumulatorów. Aplikacja, dostępna w wersjach na iPhone'a, Blackberry oraz dla Android’a, pozwala na właściwe dobranie akumulatora do konkretnej marki i modelu samochodu.

Wystarczy tylko wybrać markę, model, rok produkcji, typ (diesel/benzyna) i pojemność silnika samochodu, aby już po chwili dysponować dokładną informacją, jaki akumulator jest dla niego własciwy (aplikacja dostarcza informacji łącznie ze zdjęciem i specyfikacją techniczną).

Zatem nie zwlekaj – zabezpiecz się na wszelki wypadek – praktyczną wyszukiwarkę możesz mieć zawsze ze sobą.

Pobierz bezpłatną aplikację na swój telefon:


  
 

* Dane o udziałach w rynku mobilnych systemów operacyjnych za: http://www.jumptap.com/home-page-news/android-and-iphone-now-hog-91-of-mobile-os-market-share/