Dołącz do nas

News Exide przedstawia odświeżoną gamę akumulatorów Marine & Leisure

02-05-2018

Exide przedstawia odświeżoną gamę akumulatorów Marine & Leisure

Prezentujemy nową odsłonę akumulatorów z asortymentu do łodzi i pojazdów rekreacyjnych – tym razem pod nazwą Marine & Leisure. 

Prezentujemy nową odsłonę akumulatorów z asortymentu do łodzi i pojazdów rekreacyjnych – tym razem pod nazwą Marine & Leisure. To pierwsza tego typu gama produktowa na rynku, która została pozytywnie zweryfikowana zarówno przez brytyjskie NCC (National Caravan Council), jak i zatwierdzona przez norwesko-niemieckie DNV-GL (Det Norske Veritas – Germanischer Lloyd) – dla typów AGM i GEL. Nowe akumulatory Marine & Leisure od początku sezonu są już dostępne na rynku, co jest ważne dla użytkowników łodzi i pojazdów rekreacyjnych, szczególnie w okresie przedsezonowej, zwiększonej sprzedaży. 

Oferta Exide Marine & Leisure obejmuje akumulatory: Exide Start, Start AGM, Dual, Dual AGM, Equipment i Equipment GEL. Produkty Start i Start AGM są przeznaczone do rozruchu silnika, Dual i Dual AGM do obsługi wszystkich pojazdów i jednostek czerpiących energię z jednego akumulatora, natomiast Equipment i Equipment GEL zasilą urządzenia elektryczne. Typy AGM i GEL to akumulatory VRLA (kwasowo-ołowiowe z regulowanym zaworem odpowietrzającym), które zapewniają najlepszą wydajność dla sezonowych aktywności.

Oferta produktów Marine & Leisure jest już dostępna na rynku i stanowi doskonały wybór dla konsumentów, którzy chcą się przygotować na nadejście nowego sezonu rekreacyjnego. Exide jest także producentem oryginalnego wyposażenia, który dostarcza akumulatory wiodącym producentom łodzi, przyczep kempingowych i kamperów, a dzięki jakości i niezawodności swoich produktów posiada doskonałą reputację na rynku. Również produkty Exide produkowane z myślą o rynku wtórnym posiadają certyfikat DNV-GL (dla akumulatorów AGM i GEL). Jest to najważniejsza referencja dla produktów do pojazdów morskich – oznacza, że przetestowane akumulatory zostały uznane za bezpieczne i niezawodne podczas użytkowania na morzu. Produkty Exide zostały również zweryfikowanie przez NCC (zaufana organizacja wśród użytkowników kamperów i przyczep kempingowych). Tego typu weryfikacje i zatwierdzenia pomagają także sprzedawcom na rynku wtórnym – w budowaniu pozycji sprawdzonego dostawcy produktów o doskonałej żywotności i jakości.

Nowe etykiety akumulatorów Marine & Leisure zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować sprzedaż i ułatwić konsumentom samodzielny, świadomy zakup. Etykiety są utrzymane w jasnej palecie kolorystycznej z użyciem kontrastującego, srebrnego koloru, wyróżniającego użyte w akumulatorach technologie, np. AGM i GEL. Zaś nowe piktogramy szybko sygnalizują sprzedawcy i klientowi typy pojazdów, do których przeznaczony jest dany akumulator. Wymienione zabiegi graficzne mają ułatwić wybór odpowiedniego akumulatora.

Etykiety gamy Marine & Leisure zawierają także kod QR, który po zeskanowaniu urządzeniem mobilnym przekierowuje użytkownika do aplikacji produktowej na stronie exide.info, dzięki której użytkownicy końcowi i specjaliści mogą uzyskać więcej informacji o każdym akumulatorze i upewnić się, że wybierają odpowiedni produkt. Już wkrótce na rynku pojawi się także nowe narzędzie Exide do wyszukiwania akumulatorów Marine & Leisure, które ułatwi wybór akumulatorów dzięki możliwości uwzględniania potrzeb energetycznych pojazdu i jego wyposażenia, konfiguracji elektrycznej i warunków użytkowania. Nowe narzędzie pozwoli także oszacować użytkownikowi zużycie energii, jeśli nie jest ono jeszcze obliczone.

 

 

 Komentarze