Dołącz do nas

Lista artykułów

 • QUIZ "Co wiesz o akumulatorach do motocykli" ODPOWIEDZI Eko

  QUIZ "Co wiesz o akumulatorach do motocykli" ODPOWIEDZI

  Rozwiązałeś Quiz? Sprawdź poprawne odpowiedzi

 • 31 polskich kierowców w największym badaniu europejskim News

  31 polskich kierowców w największym badaniu europejskim

  Aż 31 kierowców z Polski bierze udział w największym europejskim badaniu zachowań kierowców w warunkach rzeczywistych UDRIVE. Badanie przeprowadzane jest w 6 krajach: Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii. W samochodach biorących udział w badaniu, zamontowano kamery monitorujące zarówno to, co dzieje się wewnątrz, jak i na zewnątrz aut. Dane są gromadzone od ponad dwóch lat. Już w czerwcu zostaną udostępnione wstępne analizy zebranych informacji.

 • Z poradnika motocyklisty: akumulatory Eko

  Z poradnika motocyklisty: akumulatory

  Wiosną na drogach pojawia się więcej motocykli. Niestety niektóre z maszyn, po zimowym przestoju, startują z opóźnieniem – najczęściej z powodu niesprawnego akumulatora. Jak zatem wybrać nowy akumulator? Jaka technologia jest najlepsza? Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania.

 • Sprawdź stan punktów karnych online! News

  Sprawdź stan punktów karnych online!

  Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło nową usługę, która ułatwi życie kierowcom. Od 24 kwietnia można sprawdzić stan punktów karnych przez Internet. Usługa jest bezpłatna, a do jej wykonania potrzebny jest jedynie tzw. profil zaufany. 

 • Czarny czy biały? Kolory dla motocyklistów Porady

  Czarny czy biały? Kolory dla motocyklistów

  Część zdarzeń drogowych i wypadków z udziałem motocyklistów jest związana z trudnością w zauważeniu ich przez kierowców. Okazuje się, że odpowiedni dobór koloru stroju, może poprawić widoczność motocyklisty. Najważniejsze jest, aby ubranie kontrastowało z otoczeniem.