Dołącz do nas

Lista artykułów

 • Exide wsparł budowę bolidu Maria News

  Exide wsparł budowę bolidu Maria

  PUT Motorsport – zespół wyścigowy Politechniki Poznańskiej – zbudował kolejny, czwarty już bolid, który tym razem nazywa się Maria. Poznańskich studentów wsparł m.in. Exide, który wyposażył „Marię” w lekki i superwydajny akumulator Li-Ion.

 • Akumulator i upały Porady

  Akumulator i upały

  Powrót z wakacji. Na parkingu przy hotelu lub lotnisku czeka samochód. Pakujesz bagaże, przekręcasz kluczyk w stacyjce… I nic. Samochód stoi. Akumulator nie działa. Czy wystarczy kilka dni postoju, żeby się rozładował? Jeśli zostawiłeś go na pełnym słońcu, w piekielnym upale, to tak. Powszechnie uważa się, że najtrudniejszy czas dla akumulatora to sezon zimowy, tymczasem upały szkodzą mu dużo bardziej.

 • Akumulatory z jeszcze dłuższym okresem Assistance! News

  Akumulatory z jeszcze dłuższym okresem Assistance!

  Wydłużył się okres obowiązywania ochrony Assistance z 2 do 3 lat akumulatorów Exide Premium i Centra Futura. Od teraz posiadacze tych dwóch modeli akumulatorów mogą korzystać z dłuższego okresu ochronnego na wypadek nagłej awarii akumulatora. Przypominamy, na czym dokładnie polega pakiet Assistance i dlaczego warto go mieć.

 • Exide kończy 130 lat. W Poznaniu obecny jest od ponad 20 lat News

  Exide kończy 130 lat. W Poznaniu obecny jest od ponad 20 lat

  Exide Technologies S.A., największy producent akumulatorów w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, świętuje 130 lat istnienia. W swojej poznańskiej fabryce produkuje akumulatory pod markami Centra i Exide – ponad 70% z nich trafia na eksport, z czego ogromna większość na motoryzacyjne rynki Europy Zachodniej.

 • Sprawdź ciśnienie w oponach Porady

  Sprawdź ciśnienie w oponach

  Prawidłowe ciśnienie w oponach to istotny element codziennego użytkowania pojazdu – bezpośrednio przekłada się na komfort, bezpieczeństwo podróżujących oraz ekonomiczną jazdę.