Dołącz do nas

Lista artykułów

 • Dobre wiadomości dla kierowców tankujących samochody LPG News

  Dobre wiadomości dla kierowców tankujących samochody LPG

  Rośnie światowa produkcja, jak i konsumpcja płynnego gazu LPG. Eksperci z sektora paliwowego prognozują, że ten trend się utrzyma. W Polsce rodzima produkcja LPG odpowiada zaledwie za jedną piątą zapotrzebowania, dlatego odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumpcyjne jest import tego surowca. Według prognoz wraz ze wzrostem produkcji najprawdopodobniej nastąpi obniżenie i stabilizacja cen gazu – to dobra informacja szczególnie dla kierowców tankujących LPG. 

 • Latem też można wpaść w poślizg Porady

  Latem też można wpaść w poślizg

  Choć z ryzykiem poślizgu kojarzy się raczej zima i oblodzona nawierzchnia dróg, równie niebezpieczna sytuacja na drodze może przydarzyć się kierowcy także latem. To właśnie na okres od czerwca do sierpnia przypada w Polsce najwyższa średnia suma opadów deszczu*, które zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia akwaplanacji, czyli poślizgu wodnego. 

 • Klimatyzacja samochodowa. Jak o nią dbać? Porady

  Klimatyzacja samochodowa. Jak o nią dbać?

  Sprawnie działający system chłodzenia wewnątrz auta gwarantuje nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo. By tak było, konieczny jest regularny przegląd, najlepiej w wyspecjalizowanych do tego serwisach.

 • QUIZ "Co wiesz o akumulatorach do motocykli" ODPOWIEDZI Eko

  QUIZ "Co wiesz o akumulatorach do motocykli" ODPOWIEDZI

  Rozwiązałeś Quiz? Sprawdź poprawne odpowiedzi

 • Jakie wnętrza aut lubią Polacy? News

  Jakie wnętrza aut lubią Polacy?

  Badanie preferencji Polaków* w kwestii wnętrz samochodów osobowych pokazało, że ważnymi aspektami podczas wyboru auta są ergonomia, poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Duże znaczenie ma również wygoda użytkowania i praktyczność.